234
477291

PÅSKÄGG, porslin. Ryssland, 1900-talets början.

Utropspris
500 - 600 EUR
5 240 - 6 280 SEK
568 - 681 USD
Klubbat pris

På vit bakgrund spår av förgyllt namnskiffer av Tsaritsa Aleksandra Fedorovna. Höjd 9 cm.

Lätt slitage och spår av förgyllt namnskiffer.