234
477291

PÅSKÄGG, porslin. Ryssland, 1900-talets början.

Utropspris
500 - 600 EUR
5 670 - 6 800 SEK
522 - 626 USD
Klubbat pris

På vit bakgrund spår av förgyllt namnskiffer av Tsaritsa Aleksandra Fedorovna. Höjd 9 cm.

Lätt slitage och spår av förgyllt namnskiffer.