238
474267

KARAFF, glas, Ryssland, 1800-talets början.

Utropspris
500 - 700 EUR
5 670 - 7 930 SEK
522 - 730 USD
Klubbat pris

Blått glas, delvis facettslipad och förgylld dekor. Höjd 23 cm.

Propp saknas. Normalt slitage.