429293

25. PEKKA HALONEN, SOMMARKVÄLL VID STRANDEN.

Sign. 1918. Olja på skiva 42x50 cm.

Följerätt
Nej
Proveniens

Gustaf Mannerheim.
Därefter i arv inom familjen.

Utropspris
Klubbat pris
8 000 EUR

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Övrigt

A tergo dedikation av konstnären.