271
477081

ROKOKOSPELBORD

Utropspris
500 - 700 EUR
5 740 - 8 030 SEK
523 - 733 USD
Klubbat pris
400 EUR
ROKOKOSPELBORD

1700-talets andra hälft. Valnöt och valnötsfanerad. Bredd 98 cm, djup 56 cm, höjd 75 cm. (utfälld 112 cm). I lådan backgammon spelplan.