282
469340

EMPIRE STOLAR 4 ST

Utropspris
400 - 600 EUR
4 190 - 6 280 SEK
454 - 681 USD
Klubbat pris
550 EUR
EMPIRE STOLAR 4 ST

4 st mahognyfanerade empire stolar gjorda i Sverige vid 1800-talets börja. Fast stoppad sits. Senare omklädda.