282
469340

EMPIRE STOLAR 4 ST

Utropspris
400 - 600 EUR
4 590 - 6 880 SEK
419 - 628 USD
Klubbat pris
550 EUR
EMPIRE STOLAR 4 ST

4 st mahognyfanerade empire stolar gjorda i Sverige vid 1800-talets börja. Fast stoppad sits. Senare omklädda.