29
461586

Helmi Biese

(Finland, 1867-1933)
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
22 500 - 28 200 SEK
2 110 - 2 640 USD
Klubbat pris
Helmi Biese
(Finland, 1867-1933)

HELMI BIESE, olja på duk, signerad.

En solig junidag. 70x80 cm.

Sedvanligt slitage.