300
450460

YAZD MATTA

Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
10 500 - 15 700 SEK
1 140 - 1 700 USD
Klubbat pris
800 EUR
YAZD MATTA

Ylle, antik 1920-tal, rosa och ljusblå blommor på vitt botten med röd mittmedaljong. 349 x 223 cm.

Jämt sliten, fläckar, små skador.