300
450460

YAZD MATTA

Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
11 300 - 17 000 SEK
1 040 - 1 570 USD
Klubbat pris
800 EUR
YAZD MATTA

Ylle, antik 1920-tal, rosa och ljusblå blommor på vitt botten med röd mittmedaljong. 349 x 223 cm.

Jämt sliten, fläckar, små skador.