307
480154

SPEGEL.

Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
17 000 - 22 700 SEK
1 570 - 2 090 USD
Klubbat pris
2 400 EUR
SPEGEL.

Förgylld och bronserad. Pastellagedekor och sniderier. Stämplad: PG. Rokoko. Höjd 128 cm, bredd 58 cm.

Tilläggslista

Spegelglas av senare datum.