309
478572

SPEGEL.

Utropspris
1 400 - 700 EUR
14 700 - 7 330 SEK
1 590 - 795 USD
Klubbat pris
730 EUR
SPEGEL.

Förgylld och bronserad. Pastellagedekor och sniderier. Stämplad: HLN. Gustaviansk. Höjd 125 cm.