309
478572

SPEGEL.

Utropspris
1 400 - 700 EUR
15 900 - 7 930 SEK
1 460 - 730 USD
Klubbat pris
730 EUR
SPEGEL.

Förgylld och bronserad. Pastellagedekor och sniderier. Stämplad: HLN. Gustaviansk. Höjd 125 cm.