309
478572

SPEGEL.

Utropspris
1 400 - 700 EUR
14 400 - 7 220 SEK
1 600 - 801 USD
Klubbat pris
730 EUR
SPEGEL.

Förgylld och bronserad. Pastellagedekor och sniderier. Stämplad: HLN. Gustaviansk. Höjd 125 cm.