314
480162

KRISTALLKRONA.

Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
22 700 - 34 000 SEK
2 090 - 3 130 USD
Klubbat pris
2 000 EUR
KRISTALLKRONA.

För åtta+ett ljus. Förgylld mässingstomme behängd med olikslipade prismor. Elektrifierad. 1800-tal. Höjd 95 cm.