318
474264

KANDELABRAR.

Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
10 500 - 15 700 SEK
1 140 - 1 700 USD
Klubbat pris
3 500 EUR
KANDELABRAR.

För två ljus. Förgylld och patinerad brons. 1800-tal. Höjd 45 cm.

Renoverade och kompletterande.