319
450652

LJUSSTAKAR, ETT PAR.

Utropspris
400 - 600 EUR
4 190 - 6 280 SEK
454 - 681 USD
Klubbat pris
850 EUR
LJUSSTAKAR, ETT PAR.

Förgylld mässing. Directoire, Frankrike. Sent 1800-tal. Höjd 24,5 cm.