384
431860

BROSCH, 18K guld, platina. Antikslipade diamanter ca 4.00 ct. Slutet av 1800-talet. Vikt 5,8 g.

Utropspris
3 500 - 3 800 EUR
40 100 - 43 600 SEK
3 660 - 3 980 USD
Klubbat pris

H-J/SI-I. Bredd 42 mm.

Bruksslitage.