414
458095

BROSCH, 900 silver, plique à jour-emalj, ametist. Brocks & co USA 1930-tal. Bredd 63 mm.

Utropspris
600 - 800 EUR
6 800 - 9 060 SEK
626 - 835 USD
Klubbat pris

Ursprungligt etui.

Bruksslitage.