416
474066

HALSKED, 18K guld, naturliga pärlor 9 st, ca 3 mm. Tidigt 1900-tal. Vikt 27,6 g.

Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
11 300 - 13 600 SEK
1 040 - 1 250 USD
Klubbat pris

Längd 145 cm.

Bruksslitage.