422
468113

BROSCH, 18K guld, antikslipad diamant ca 0.35 ct. Sent 1800-tal. Vikt 14,2 g.

Utropspris
600 - 800 EUR
6 800 - 9 060 SEK
626 - 835 USD
Klubbat pris

Diameter 35 mm. Ostämplad.

Bruksslitage.