432
478059

SALTKAR, silver. Holland 1700-tal. Vikt 100 g.

Utropspris
800 - 600 EUR
9 060 - 6 800 SEK
835 - 626 USD
Klubbat pris

Delförgylld med riklig ciselering. Höjd 100 mm.

Små bucklor.