44
416525

Fanny Churberg

(Finland, 1845-1892)
Utropspris
7 000 - 10 000 EUR
78 900 - 113 000 SEK
7 310 - 10 400 USD
Klubbat pris
Fanny Churberg
(Finland, 1845-1892)

HÖSTBJÖRKAR.

Daterad -78. Olja på skiva 34x51,5 cm.