44
416525
Fanny Churberg
(1845-1892)

HÖSTBJÖRKAR.

Daterad -78. Olja på skiva 34x51,5 cm.

Utropspris:

7 000 - 10 000 EUR

Klubbat pris:
Kontakta specialist
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)400 46 45 76