46
465150

Elias Muukka

(Finland, 1853-1938)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
17 000 - 22 700 SEK
1 570 - 2 090 USD
Klubbat pris
1 000 EUR
Elias Muukka
(Finland, 1853-1938)

DAM PÅ SKOGSSTIG.

Sign. 1895. Olja på duk 43x66 cm.

 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

61. Rolex, Yacht-Master, ca 2021.
Utropspris
145 000 - 155 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
130 000

ditt bud
Aktuellt bud:
130 000 SEK