46
465150

Elias Muukka

(Finland, 1853-1938)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
15 800 - 21 100 SEK
1 720 - 2 290 USD
Klubbat pris
1 000 EUR
Elias Muukka
(Finland, 1853-1938)

DAM PÅ SKOGSSTIG.

Sign. 1895. Olja på duk 43x66 cm.