53
478047

Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Utropspris
8 000 - 10 000 EUR
90 600 - 113 000 SEK
8 350 - 10 400 USD
Klubbat pris
7 500 EUR
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

BÅTAR VID BRYGGAN.

Sign. 1881. Olja på skiva 27,5x48,5 cm.