55
450381
Berndt Lindholm
(1841-1914)

KUSTLANDSKAP FRÅN MARSTRAND.

Sign. Marstrand. Olja på duk 37x56 cm.

Utropspris:

7 000 - 10 000 EUR

Klubbat pris:
Kontakta specialist
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)400 46 45 76