55
450381

Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Utropspris
7 000 - 10 000 EUR
79 300 - 113 000 SEK
7 300 - 10 400 USD
Klubbat pris
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

KUSTLANDSKAP FRÅN MARSTRAND.

Sign. Marstrand. Olja på duk 37x56 cm.