450381

55. BERNDT LINDHOLM, KUSTLANDSKAP FRÅN MARSTRAND.

Sign. Marstrand. Olja på duk 37x56 cm.

Följerätt
Nej
Utropspris
7 000 - 10 000 EUR
Klubbat pris
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Laura Pohjola

Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

+358 (0)400 46 45 76
laura.pohjola@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto