57
463482
Väinö Hämäläinen
(1876-1940)

INSJÖLANDSKAP.

Sign. 1932. Olja på duk 74x61 cm.

Utropspris:

5 000 - 7 000 EUR

Klubbat pris:
5 400 EUR
Kontakta specialist
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi
+358 (0)400 46 45 76