57
463482

Väinö Hämäläinen

(Finland, 1876-1940)
Utropspris
5 000 - 7 000 EUR
52 700 - 73 800 SEK
5 720 - 8 010 USD
Klubbat pris
5 400 EUR
Väinö Hämäläinen
(Finland, 1876-1940)

INSJÖLANDSKAP.

Sign. 1932. Olja på duk 74x61 cm.