64
458427

Woldemar Toppelius

(Finland, 1858-1933)
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
12 600 - 15 700 SEK
1 360 - 1 700 USD
Klubbat pris
880 EUR
Woldemar Toppelius
(Finland, 1858-1933)

MORGONSTÄMNING.

Sign. Olja på skiva 28x23,5 cm.