64
458427

Woldemar Toppelius

(Finland, 1858-1933)
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
13 500 - 16 900 SEK
1 250 - 1 570 USD
Klubbat pris
880 EUR
Woldemar Toppelius
(Finland, 1858-1933)

MORGONSTÄMNING.

Sign. Olja på skiva 28x23,5 cm.