8
451185

Santeri Salokivi

(Finland, 1886-1940)
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
28 500 - 34 200 SEK
2 600 - 3 120 USD
Klubbat pris
3 100 EUR
Santeri Salokivi
(Finland, 1886-1940)

FISKEBODAR.

Sign. -37. Olja på duk 57x75,5 cm.

Proveniens

Galerie Hörhammer.