83
438119

Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
45 100 - 56 400 SEK
4 170 - 5 220 USD
Klubbat pris
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

KUSTLANDSKAP.

Sign. Olja på duk 38x51 cm.