83
438119

Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
41 900 - 52 400 SEK
4 540 - 5 680 USD
Klubbat pris
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

KUSTLANDSKAP.

Sign. Olja på duk 38x51 cm.