85
478727

Thorsten Waenerberg

(Finland, 1846-1917)
Utropspris
10 000 - 12 000 EUR
113 000 - 135 000 SEK
10 400 - 12 500 USD
Klubbat pris
13 000 EUR
Thorsten Waenerberg
(Finland, 1846-1917)

SÖNDAGSIDYLL.

Sign. 1900. Olja på duk 55x76 cm.

Formgivare