85
478727

Thorsten Waenerberg

(Finland, 1846-1917)
Utropspris
10 000 - 12 000 EUR
114 000 - 137 000 SEK
10 600 - 12 700 USD
Klubbat pris
13 000 EUR
Thorsten Waenerberg
(Finland, 1846-1917)

SÖNDAGSIDYLL.

Sign. 1900. Olja på duk 55x76 cm.

Formgivare

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

734. Antoni Tàpies, Utan titel.
Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
Fair warning
Fair warning
Fair warning
90 000

ditt bud
85 000

ditt bud
85 000 000

ditt bud
80 000

ditt bud
75 000

ditt bud
Aktuellt bud:
90 000 SEK