486420

87A. BERNDT LINDHOLM, FLANÖRER VID FORSEN.

Sign. 1871. Olja på duk 56x80 cm.

Följerätt
Nej
Utropspris
Klubbat pris
20 000 EUR

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Laura Pohjola

Laura Pohjola
Specialist modern och samtida konst, finländsk konst, fotografi

+358 (0)400 46 45 76
laura.pohjola@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto