87A
486420

Berndt Lindholm

(Finland/Sverige, 1841-1914)
Utropspris
20 000 - 22 000 EUR
228 000 - 251 000 SEK
20 800 - 22 900 USD
Klubbat pris
20 000 EUR
Berndt Lindholm
(Finland/Sverige, 1841-1914)

FLANÖRER VID FORSEN.

Sign. 1871. Olja på duk 56x80 cm.