89
447010

Hugo Simberg

(Finland, 1873-1917)
Utropspris
2 500 - 3 500 EUR
28 200 - 39 400 SEK
2 610 - 3 650 USD
Klubbat pris
4 300 EUR
Hugo Simberg
(Finland, 1873-1917)

STILLEBEN MED FISKAR.

Sign. 1909. Olja på duk 49x66,5 cm.

Formgivare