Höstens Klassiska F169

16 föremål
286. RYA.
286. RYA.
Klubbat pris
320 EUR
Utropspris
400 - 600 EUR
287. RYA.
287. RYA.
Klubbat pris
1 000 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
288. VÄVD TAPET, Sign. Tidigt 1600-tal, Bryssel.
Klubbat pris
Utropspris
15 000 - 20 000 EUR
289. KERMAN MATTA.
289. KERMAN MATTA.
Klubbat pris
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
290. MATTA, Isfahan. Ca 420x305 cm.
Klubbat pris
Utropspris
3 200 - 3 600 EUR
291. KESHAN MATTA.
291. KESHAN MATTA.
Klubbat pris
1 300 EUR
Utropspris
1 500 - 1 700 EUR
292. MATTA, Kirman. Ca 350x250 cm.
Klubbat pris
Utropspris
2 700 - 3 000 EUR
293. KESHAN MATTA.
293. KESHAN MATTA.
Klubbat pris
Utropspris
1 600 - 1 800 EUR
294. KESHAN MATTA.
294. KESHAN MATTA.
Klubbat pris
Utropspris
1 600 - 1 800 EUR
295. MATTA, Turkmen. Ca  355x274 cm.
Klubbat pris
Utropspris
3 000 - 4 000 EUR
296. MATTO, Isfahan. Ca 290 x 198 cm.
Klubbat pris
Utropspris
1 500 - 1 700 EUR
297. MATTA, old, Turkmen. Ca 320x235 cm.
Klubbat pris
Utropspris
3 300 - 4 000 EUR
298. MATTA, Turkmen. Ca 367x285 cm.
Klubbat pris
Utropspris
3 300 - 4 000 EUR
299. MATTA, Hamadan. Ca 217x140 cm.
Klubbat pris
Utropspris
1 200 - 1 500 EUR
300. YAZD MATTA.
300. YAZD MATTA.
Klubbat pris
800 EUR
Utropspris
1 000 - 1 500 EUR
301. MATTA, Sarouk. Ca 196x153 cm.
Klubbat pris
Utropspris
800 - 1 000 EUR