11
512092

Aino Aalto

(Finland, 1894-1949)
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
10 300 - 12 400 SEK
1 140 - 1 370 USD
Klubbat pris
Aino Aalto
(Finland, 1894-1949)

SERVERINGSVAGN.

Nr 99. Brunbetsad, böjd björkfaner. 1940-tal. Bredd 64 cm, höjd 63 cm.

Tilläggslista

Aino Aalto

Formgivare