117
518129

Robert Indiana

(USA, 1928-2018)
Utropspris
2 500 - 3 000 EUR
28 300 - 34 000 SEK
2 610 - 3 130 USD
Klubbat pris
2 500 EUR

Robert Indiana
(USA, 1928-2018)

MATTA.

"Chosen Love". Signerad R Indiana och numrerad 55/175 på tygetikett, samt signerad R Indiana i mattan. Handtuftad 244x244 cm.