32
519886

RESTAURANGSTOL.

Utropspris
800 - 1 000 EUR
8 260 - 10 300 SEK
915 - 1 140 USD
Klubbat pris
900 EUR
RESTAURANGSTOL.

Mörkbetsad faner. Röd konstläderklädsel. Alvar Aalto och Otto Korhonen. 1930-tal. Höjd 73 cm.

Proveniens

Restaurang Tarina, Åbo.