378
509723

Juhani Linnovaara

(Finland, 1934-2022)
Utropspris
700 - 1 000 EUR
7 220 - 10 300 SEK
801 - 1 140 USD
Klubbat pris

Juhani Linnovaara
(Finland, 1934-2022)

JUHANI LINNOVAARA, serigrafi, signerad och numrerad 84/100.

Svandammen. 47x66 cm.

Ej examinerad ur ram.