409
519908

Olli Lyytikäinen

(Finland, 1949-1987)
Utropspris
1 500 - 1 800 EUR
15 700 - 18 800 SEK
1 700 - 2 040 USD
Klubbat pris
1 500 EUR

Olli Lyytikäinen
(Finland, 1949-1987)

"SJÄLVPORTRÄTT".

Sign. 22 X -86. Tusch 24,5x19 cm.

Proveniens

Fredrik Roos samling.

"Hommage à Olli", Galerie Göran Engström Stockholm 1987.