465
516279

Anita Snellman

(Finland, 1924-2006)
Utropspris
1 500 - 1 800 EUR
15 500 - 18 600 SEK
1 720 - 2 060 USD
Klubbat pris
2 200 EUR

Anita Snellman
(Finland, 1924-2006)

NÄTEN LAPPAS.

Sign. -56. Olja på duk 72x90 cm.

Formgivare