47
498893

GOLVLAMPA.

Utropspris
400 - 600 EUR
4 190 - 6 280 SEK
454 - 681 USD
Klubbat pris
1 200 EUR
GOLVLAMPA.

Mässing, skaftet beklätt med rotting. Stämplad Itsu. 1950-tal. Höjd 123 cm.