471
468699

Otto Mäkilä

(Finland, 1904-1955)
Utropspris
5 000 - 7 000 EUR
51 600 - 72 200 SEK
5 720 - 8 010 USD
Klubbat pris
4 200 EUR

Otto Mäkilä
(Finland, 1904-1955)

SJÄLVPORTRÄTT.

Sign. -33. Olja på duk 55x48 cm.