529
517837

Leonard Ackley

(Finland, Född 1945)
Utropspris
1 500 - 1 800 EUR
17 200 - 20 600 SEK
1 570 - 1 880 USD
Klubbat pris
1 500 EUR

Leonard Ackley
(Finland, Född 1945)

"HUND II".

Sign. 1987. Olja på duk 120,5x145 cm.

Proveniens

Modern Art Collection - MAC.