56
517882

Margaret T. Nordman

(Finland, 1898-1981)
Utropspris
300 - 500 EUR
3 380 - 5 640 SEK
313 - 522 USD
Klubbat pris
200 EUR

Margaret T. Nordman
(Finland, 1898-1981)

GUNGSTOL.

Svartbetsad. Sitsen böjd björkfaner, armstöden laminerad björk. Stockmann, 1940-tal. Bredd 57 cm.