64
515773

Eva Anttila

(Finland, 1894-1993)
Utropspris
800 - 1 000 EUR
8 260 - 10 300 SEK
915 - 1 140 USD
Klubbat pris
600 EUR

Eva Anttila
(Finland, 1894-1993)

BILDVÄV.

Humoresk. Sign. E A. Daterad 15/1 -71. Uppspänd på skiva, 83x81 cm.